Młodszy specjalista Odoo

--Stryków--

Praca w IT

Damy Ci niesamowitą szansę na zdobycie doświadczenia w jednym z najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu ERP, CRM, WMS jakie jest na rynku. Będziesz odpowiedzialny/a za wdrażanie w przedsiębiorstwach narzędzi pozwalajacych na przeniesienie biznesu na wyższy poziom.

Twoje zadania

Konfiguracja systemy Odoo i jego modułów.

Dostosywanie funkcji systemu tak, aby stał się on wartościowym narzędziem dla klienta.

Pomoc klientem w obsłudze systemu Odoo.

Wspieranie użytkowników systemu poprzez wskazywanie drogi do osiągnięcia zamierzonego celu.

Rozwiązywanie problemów funkcjonalnych poprzez odtwarzanie i śledzenie przebiegu działania systemu.

Angażowanie się w proces sprzedażowy poprzez rozmowy z potencjalnymi klientami na czacie i opiekowanie się leadami.

Prowadzenie szkoleń z obsługi systemu i wskazywanie użytkownikom możliwości wykorzystywania jego funkcji.

Dbanie o satysfakcję klientów.

Poprawa jakości obsługi.

Dbanie o dokumentację użytkownika.

Twoje umiejętności

Bardzo dobra obsługa komputera.

Sprawne poruszanie się w środowisku Windows, Linkus lub Mac.

Doświadczenie w obsłudze systemu klasy ERP lub CRM lub WMS lub jakiegolwiek systemu przeznaczonego dla biznesu.

Komunikatywność i otwartość oraz wysoka kultura osobista.

Wiedza z zakresu działania sieci web.

Mile widziane umiejętności techniczne z zakresu programowania w dowolnym języku.

Co oferujemy

Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności.

Certyfikacja Odoo.

Miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej.